Inspiracje
Więcej wyników

Fototapeta winylowa na fizelinie
Materiał z podkładem fizelinowym. Powierzchnia fototapety jest gładka. Bardzo dobrze niweluje wszelkie nierówności znajdujące się na powierchni ściany. Zapewnia fotorealistyczną jakość zadruku. Posiada atest higieniczny PZH i atest niepalności B1 wg normy DIN 4102. Przeznaczona do użytku w mieszkaniach, domach prywatnych jak i pomieszczeniach komercyjnych (biura, sale konferencyjne, siłownie, restauracje), czy budynkach użytku publicznego (szkoły, przedszkola).
Gramatura: 350 g/m2.
Cena: 99 zł /m2 *
Maksymalna szerokość materiału (pojedynczego brytu): 124 cm **
Sposób klejenia: na zakładkę ok. 1 cm.
Proponowany klej: Metylan DIRECT.
W zestawie: drukowana instrukcja montażu.


Fototapeta samoprzylepna + GRATIS zabezpieczenie laminacją
Idealna na gładkie powierzchnie takie jak: szafy, blaty, stoły, drzwi, okna, itp. Materiał gładki i satynowy. Fototapeta jest dodatkowo laminowana, co zwiększa jej odporność na zarysowania, przetarcia i podobne uszkodzenia.
Gramatura: 136 g/m2.
Cena: 90 zł /m2 *
Maksymalna szerokość materiału (pojedynczego brytu): 131 cm **
Sposób klejenia: na zakładkę ok. 1 cm.
W zestawie: drukowana instrukcja montażu.
INSTRUKCJA MONTAŻU - ZOBACZ

Fototapeta VimagioSmart
Samoprzylepna fototapeta wykonana z innowacyjnego materiału o strukturze płótna. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia: wiadra, klej czy woda. Jeśli fototapeta została krzywo przyklejona lub dostały się pod nią pęcherzyki powietrza, można ją łatwo odkleić i przykleić ponownie ponieważ klej nie traci swoich właściwości. Fototapety VimagioSmart nie zasychają na ścianach, dzięki czemu nie powodują uszkodzeń powierzchni, ani nie pozostawiają kleistych śladów. Nie niszczy się, nie zwija i nie targa. Materiał nie kurczy się.
Gramatura: 360 g/m2.
Cena: 129 zł /m2 *
Maksymalna szerokość materiału (pojedynczego brytu): 122 cm **
Sposób klejenia: na zakładkę ok. 1 cm.
W zestawie: drukowana instrukcja montażu.
INSTRUKCJA MONTAŻU - ZOBACZ


* Bez ceny zdjęcia (system automatycznie dolicza cenę zdjęcia i podaje końcową wartość).
** Jeśli podana przez Państwa szerokość fototapety jest większa niż maksymalna szerokość danego materiału, fototapeta będzie składać się z kilku równych elementów - brytów.

Content