Inspiracje
Więcej wyników

Grafika naniesiona na matę magnetyczną. Matę magnetyczną zakłada się na metalowe powierzchnie takie jak lodówki i zmywarki. Aplikacja jest bardzo prosta, bez przyklejania, można robić to wielokrotnie. Po zdjęciu nie pozostawia żadnych śladów.
Maksymalna szerokość materiału (pojedynczego brytu): 60 cm *

* Jeśli podana przez Państwa szerokość maty jest większa niż maksymalna szerokość materiału, mata będzie składać się z kilku elementów - brytów.

Kilka praktycznych porad przed zakupem:

Matę zakładamy na metalowe powierzchnie, dlatego pomiń przy pomiarze plastikowe elementy, jak np. listwy.

Mata nie zagina się pod dużym kątem, więc zamawiając matę na lodówkę nie wliczaj do pomiaru boków drzwi lodówki, a jedynie płaską ich część.

Matę można docinać zwykłymi nożyczkami, np. aby dokonać wycięcia na uchwyty, rączki. Miejsce na wyświetlacz można wyciąć np. ostrym nożykiem.

Mata dopasowuje się do delikatnych uwypukleń, jak logo producenta. Świetnie leży zarówno na płaskich jak i wypukłych drzwiach lodówek (oraz tych z delikatnymi żłobieniami na froncie).

Łatwo ją założyć i zdjąć. Dzięki temu, że jest to mata magnetyczna, możesz zdejmować ją i zakładać tak często jak tylko masz na to ochotę!

Bezproblemowe czyszczenie. Grafika zabezpieczona jest odpornym laminatem, więc matę możesz czyścić nawet wilgotną ściereczką.

Pod indywidualny wymiar. Maty wykonujemy dokładnie w takich wymiarach jakie potrzebujesz.

Zakrywa szpecące rysy i wgniecenia.

Znakomity pomysł na prezent. Sprawisz swoim bliskim wielką niespodziankę. Wystarczy, że dokonasz pomiaru ich lodówki.

Content